Головна » 2017 » Лютий » 21
21.02.2017

Чергова, п'ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання відбулася сьогодні, 21 лютого. На порядку денному пленарного засідання було 17 питань.  Найпершим депутати заслухали звіт голови РДА Богдана Курупа про виконання  програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2016 рік та делегованих повноважень. У своїй розлогій інформації Богдан Анатолійович окреслив пріоритетні  напрямки життєдіяльності та розвитку нашого району. Зосередив увагу депутатського корпусу на досягненнях, сильних і слабких сторонах розвитку сільського господарства, промисловості, економіки, транспорту, соціальної сфери, фінансів, земельних відносин і таке інше. Подякував депутатам, сільським і селищним головам за співпрацю у вирішенні нагальних питань розвитку територій та життя сільських жителів.