Головна » 2017 » Травень » 11 » На Олександрійщині замайорів прапор Євросоюзу
На Олександрійщині замайорів прапор Євросоюзу

Напередодні Дня Європи в Україні, який Указом Президента від 19 квітня 2003 р. № 339 відзначається щорічно у третю суботу травня, над Олександрійщиною поряд з державним прапором України замайорів офіційний прапор Європейського союзу.

Урочиста церемонія підняття прапорів відбулась сьогодні, 11 травня, на подвір'ї районної державної адміністрації. Почесну місію виконали голова РДА Богдан Куруп і голова районної ради Ольга Коріненко.

Так, на флагштоці адміністрації поряд із прапором України розвіявся прапор Європейського союзу, який майорітиме протягом місяця, до 11 червня – дати запровадження безвізового режиму для подорожей українців до країн ЄС.

Підняття прапора ЄС у цей день стало досить символічним, оскільки саме сьогодні Рада ЄС остаточно затвердила законодавчу пропозицію щодо надання громадянам України безвізового режиму з країнами-членами Європейського Союзу.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 409 | Додав: Davydov | Рейтинг: 0.0/0