Головна » 2017 » Квітень » 11 » Свято спорту та командного духу
Свято спорту та командного духу

7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано в честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держави світу. Глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань.

До відзначення Дня здоров'я долучився і Олександрійський район, провівши спортивні змагання між структурними підрозділами районної державної адміністрації.  Взяли  участь і органи місцевого самоврядування.

Всього змагалося між собою 6 команд: команда відділу освіти РДА, збірна команда управління агропромислового розвитку РДА та держпродспоживслужби, збірна команда Олександрійської ДЕД ДП "Кіровоградський облавтодор" та управління соціального захисту населення РДА, команда Олександрійської районної державної адміністрації, команда Новопразької селищної ради та команда органів місцевого самоврядування.

Призерами стали: 1 місце посіла команда Олександрійської районної державної адміністрації, 2 місце - збірна команда Олександрійської ДЕД ДП "Кіровоградський облавтодор" та управління соціального захисту населення РДА, 3 місце - команда органів місцевого самоврядування.

А у хвилини роботи членів жюрі та учасники змагань насолоджувались піснями у виконанні солістів районного будинку культури та танцювальними композиціями хореографічного колективу "Денс Лайф Студіо" Новопразької селищної ради.

Переглядів: 484 | Додав: Davydov | Рейтинг: 0.0/0