Головна » 2017 » Квітень » 14 » Вітаємо з Великодніми Святами!
Вітаємо з Великодніми Святами!

Шановні жителі Олександрійського району! З нагоди світлих Великодніх Свят прийміть наші вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що воно приходить з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

Сердечно бажаємо, щоб дух надії, радості та всепрощення супроводжували вас і ваші родини, давав наснагу для добрих справ на благо нашої Батьківщини. Нехай з Великоднем до ваших осель прийде здоров'я, мир, любов і щастя, душа зігрівається теплом, а помисли будуть щирими та добрими. Христос Воскрес!

Голова районної державної                                  Голова районної

адміністрації                                                            ради

Б.КУРУП                                                                    О.КОРІНЕНКО

Переглядів: 435 | Додав: Davydov | Рейтинг: 0.0/0