Головна » 2017 » Січень » 4 » Зимовий відпочинок юних патріотів
Зимовий відпочинок юних патріотів

Зимовий табір з денним перебуванням «Патріот» під гаслом «Збережемо Україну українською!» стартував на базі Косівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрійської районної ради. Учасниками табору є 20 учнів 8-9 класів Косівської ЗШ І-ІІІ ступенів і Бутівського НВК (Олександрійський район), Федірського НВК (Світловодський район) та олександрійських міських шкіл: школи-гімназії ім. Шевченка та загальноосвітньої школи № 10.

Відкриття табору відбулося 3 січня за участі голови районної ради Ольги Коріненко, начальника відділу освіти РДА Олени Полтавець, представника ТОВ "Колос" Варвари Хом'як. Урочиста лінійка змінилася цікавою розважальною програмою, яку подарувала дітворі студія "Праздник" під керівництвом Ірини Федоренко. А ще додали настрою запальні номери у виконанні танцювального колективу ЦДЮТ "Вікторія". А далі розпочалося знайомство, зустріч із психологом, майстер-клас із виготовлення декоративно-ужиткових виробів (методист ЦДЮТ Наталія Гавриленко) та екскурсія до краєзнавчого музею у с. Захарівка.

Загалом, табір «Патріот» має  на меті зацікавити дітей дізнаватися більше про місцевий фольклор та бажання розкривати родзинки рідного краю. Педагоги упродовж тижня організовують відпочинок таким чином, щоб кожна дитина почувала себе комфортно в процесі спілкування, тренінгів, при виконанні творчих завдань та квестів, мала можливість вільно спілкуватись, висловлювати свої думки. Знання, здобуті в таборі та під час захисту командних проектів, діти зможуть використовувати на уроках української літератури, народознавства.

Окрім творчих завдань на дітей чекають зимові розваги, захоплюючі екскурсії та цікаві квести. Всі заходи зимового табору проходять у живій і емоційно яскравій атмосфері. Поєднання відпочинку та навчання дозволяє досягнути чудових освітніх результатів.

Табор «Патріот» зародився у червні 2016 року і продовжує жити завдяки соціально-активним людям, а саме: народному депутату України Анатолію Кузьменку, депутату обласної ради, комерційному директору ТОВ «УкрАгроКом» Павлу Фесюку, генеральному директору ТОВ "Колос" Олександру Замковому та депутату районної ради Любові Замковій.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 413 | Додав: Davydov | Рейтинг: 0.0/0