Головна » 2017 » Лютий » 23 » Звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2016 р

Звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2016 рік та делегованих повноважень

У 2016 році в Олександрійському районі, як і по всій Україні, зберігалася складна економічна ситуація. Але, не зважаючи на це, відмічається покращення показників в реальному секторі економіки, який, як відомо, є основним у бюджетоутворенні району. Як наслідок, значні обсяги коштів було направлено на реалізацію інвестиційних проектів та впровадження соціальних об’єктів, на впровадження енергоефективних заходів, на покращення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери.

Тому з упевненістю можу сказати, що, в цілому, 2016 рік завершено позитивно.

Аналіз виконання програми економічного і соціального розвитку Олександрійського району на 2016 рік показав, що основні зусилля районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району були зосереджені на реалізації завдань, визначених дорученнями Президента України, нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України з питань впровадження реформ в економіці та соціальній сфері.

Ключовими пріоритетами протягом 2016 року були:

зміцнення промислового потенціалу та утвердження конкурентоспроможного аграрного сектору економіки;

підвищення бюджетоспроможності економіки району;

розвиток соціальної інфраструктури, поліпшення якості надання послуг у сфері освіти, охорони здоров’я, культури і спорту.

Звіт голови Олександрійської РДА у повному обсязі доступний за даним посиланням.

Переглядів: 444 | Додав: Davydov | Рейтинг: 0.0/0