Головна » 2020 » Грудень » 15 » 15 грудня – День працівників суду
15 грудня – День працівників суду

Шановні судді та працівники судів!

Щиросердечно вітаємо вас із професійним святом!

Свідченням великого значення і високого статусу судової гілки влади у суспільстві слугують положення Конституції України, адже суд – це єдиний демократичний механізм вирішення конфліктів та захисту прав і свобод громадян, що підкоряється тільки Закону.

За нинішніх умов, що склалися в державі, судова система привертає пильну увагу громадян, політиків та міжнародної спільноти, а тому ви, шановні правозахисники, несете особливу відповідальність та докладаєте максимум зусиль наближення вітчизняного судочинства до європейського рівня та стандартів, у яких головне – права і свободи людини.

Від вас залежить упевненість кожного мешканця нашого району в тому, що в суді його право на захист буде реалізовано повністю. Ви даруєте людям віру в справедливість за законом.

Нехай компетентність, витримка, рішучість і бажання допомагати іншим стануть запорукою плідної роботи. Добра і благополуччя вам і вашим родинам!

Перший заступник голови                                           Голова районної

районної державної адміністрації                              ради

Юрій КОВАЛЬ                                                                Сергій РАКУТА

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 243 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0