Головна » 2020 » Листопад » 13 » 15 листопада – День працівників сільського господарства України
15 листопада – День працівників сільського господарства України

Шановні хлібороби, працівники сільського господарства Олександрійщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Завдяки вашій господарській дбайливості, зна­нням і наполегливості живе село, розвивається сіль­ське господарство, яке є визначною складовою роз­витку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

Висловлюємо глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району. Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Низький уклін всім вам за хліб, який є символом достатку і благополуччя народу та країни в цілому, за самовіддану працю, ві­рність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю. Саме ви - справжні господарі землі.

Бажаємо вам і вашим родинам здоров'я, щастя і благополуччя. Хай і надалі рясно колосяться щедри­ми врожаями ваші ниви, обходять стороною при­родні стихії, в життя втілюються всі плани, задуми та сподівання. Нехай не переводиться селян­ський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.

Перший заступник голови                                    Голова районної

районної державної адміністрації                        ради

Юрій КОВАЛЬ                                                         Ольга КОРІНЕНКО

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 151 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0