Головна » 2017 » Червень » 6 » 6 червня - День журналіста України
6 червня - День журналіста України

Шановні працівники засобів масової інформації Олександрійщини: газетярі, телевізійники, працівники радіо та Інтернет - видань! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня журналіста!

У наші часи життя неможливо уявити без інформації. Саме тому сьогодні, як ніколи, наші співвітчизники потребують уважного погляду на факти і події, їх неупередженого осмислення та професійного і чесного оприлюднення. Ваш внесок у розвиток демократії і свободи слова важко переоцінити, він є невід’ємною складовою будівництва сучасної європейської української держави.

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров'я, творчої наснаги, енергії та оптимізму, нових цікавих тем і великих тиражів! За самовіддане служіння обраній справі засвідчуємо вам свою повагу. Нехай ваша нелегка праця завжди знаходить любов та повагу в серцях людей.

Голова районної державної                                 Голова районної

адміністрації                                                          ради

Богдан Куруп                                                         Ольга Коріненко

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 525 | Додав: Davydov | Рейтинг: 0.0/0