Головна » 2020 » Грудень » 6 » 6 грудня – День Збройних Сил України
6 грудня – День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом -  Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.

У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

Від щирого серця бажаємо вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною! Дякуємо кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок.

Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Слава Україні! Героям слава!

Перший заступник голови                                           Голова районної

районної державної адміністрації                              ради

Юрій КОВАЛЬ                                                                Сергій РАКУТА

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 180 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0