28000, м.Олександрія, вул.Шевченка, б 132
Тел: 4-02-68, Факс: 4-07-81, e-mail: rada@alex.gov.ua

Головна » 2016 » Грудень » 20 » День Cвятого Миколая у районних закладах освіти
День Cвятого Миколая у районних закладах освіти

З нагоди святкування Дня Святого Миколая подарунки дітям вручили у Новопразькому НВК - голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко, Новопразькій школі-інтернаті та дитячому будинку "Перлинка" у Войнівці - голова Олександрійської райдержадміністрації Богдан Куруп, у Протопопівській загальноосвітній школі - керівник апарату райдержадміністрації Олександр Лисенко, у Войнівській загальноосвітній школі - начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Полтавець.

19 грудня - це світле і радісне свято, сповнене особливим теплом. Святий Миколай - один із найбільш шанованих християнських святих, з ім’ям якого пов’язані почуття милосердя, справедливості та добра. Його здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи - бідних та дітей.

Цьогорічне свято запам’ятається усім присутнім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 121 | Додав: Davydov | Рейтинг: 0.0/0