Головна » 2017 » Січень » 17 » Не забудьте задекларувати доходи
Не забудьте задекларувати доходи

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, сільські, селищні голови, посадові особи юридичних осіб публічного права зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

У зв’язку з цим переліченим вище особам необхідно до 1 квітня 2017 року заповнити на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Виконавчий апарат районної ради

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 561 | Додав: Davydov | Рейтинг: 0.0/0