Головна » 2020 » Грудень » 3 » Розпочала роботу перша сесія Олександрійської районної ради восьмого скликання
Розпочала роботу перша сесія Олександрійської районної ради восьмого скликання

Сьогодні, 2 грудня 2020 року, в сесійній залі секретарем Олександрійської районної територіальної виборчої комісії Кіровоградської області Анатолієм Курупом було відкрито першу сесію Олександрійської районної ради восьмого скликання відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

У ході пленарного засідання першої сесії Олександрійської районної ради восьмого скликання, секретар районної територіальної виборчої комісії проінформував раду про підсумки виборів депутатів районної ради, що відбулися 25 жовтня 2020 року, та визнання повноважень депутатів. На підставі ст.283 Виборчого кодексу України від 25 листопада 2020 року №59 Олександрійська районна рада обрана в кількості 42 депутатів від 6 політичних партій. За підсумками виборів депутатами районної ради стали: 10 представників від Кіровоградської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», 10 осіб від Кіровоградської регіональної організації Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», 8 осіб від Кіровоградської обласної організації ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 6 – від Кіровоградської територіальної організації Політичної партії «Європейська солідарність», 4 – від Кіровоградської територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка, 4 – від Кіровоградської обласної організації політичної партії «За майбутнє».

Підготовча депутатська група, утворена на загальних зборах депутатів районної ради восьмого скликання 27 листопада 2020 року, подала перелік питань до розгляду на першій сесії новообраної районної ради: «Про обрання тимчасової президії районної ради», «Про звернення першого заступника голови районної державної адміністрації щодо взаємодії органів державної влади з представницькими органами місцевого самоврядування», «Про обрання лічильної комісії», «Про звіт підготовчої депутатської групи», «Про обрання голови районної ради восьмого скликання», «Про припинення повноважень голови Олександрійської районної ради сьомого скликання Коріненко О.А.», «Про обрання заступника голови районної ради», «Про утворення Президії Олександрійської районної ради Кіровоградської області восьмого скликання», «Про утворення постійних комісій районної ради», «Про обрання постійних комісій», «Про Положення про постійні комісії Олександрійської районної ради Кіровоградської області восьмого скликання», «Про делегування повноважень районної ради в районній державній адміністрації», «Про порядок денний другої сесії районної ради восьмого скликання», «Про умови оплати праці голови районної ради восьмого скликання», «Про умови оплати праці заступника голови районної ради восьмого скликання».

За результатами таємного голосування більшістю голосів від загального складу районної ради головою Олександрійської районної ради восьмого скликання обрано Сергія Ракуту, депутата районної ради від Кіровоградської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність». Заступником голови районної ради обрано Валентину Мележик, депутата районної ради від Кіровоградської обласної організації ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Згідно Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» новообрані голова районної ради і заступник голови районної ради склали урочисту присягу перед присутніми.

Після урочистої присяги Ольга Коріненко публічно склала свої повноваження як голова Олександрійської районної ради сьомого скликання. Побажала новообраному голові районної ради наснаги, творчості, плідної співпраці з депутатським корпусом та оптимізму на благо жителів Олександрійського району.

Перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль подякував Ользі Анатоліївні за співпрацю між районною державною адміністрацією, районною радою і депутатським корпусом сьомого скликання. Побажав міцного здоров'я і всього найкращого. У своєму виступі посадовець запросив до плідної співпраці новообраних депутатів на благо розвитку та процвітання Олександрійщини.

До побажань приєдналась Любов Замкова від імені депутатського корпусу Олександрійської районної ради сьомого скликання. У своїй промові вона привітала Ольгу Анатоліївну із завершенням каденції голови районної ради, бажаючи успіхів і кар’єрного зросту в майбутньому.

Розглянувши всі питання черги денної, сесія закінчила свою роботу.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 313 | Додав: lysak_ds | Рейтинг: 0.0/0