Головна » 2011 » Червень » 22 » Семінар «Актуальні питання місцевого самоврядування в Україні»
Семінар «Актуальні питання місцевого самоврядування в Україні»
22 червня 2011 року в Олександрійському районі розпочав роботу виїзний постійно діючий семінар на тему «Актуальні питання місцевого самоврядування в Україні», організований Державним навчальним закладом «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації».
У семінарі  беруть участь представники органів місцевого самоврядування:
сільські та селищні голови, спеціалісти сільських та селищних рад, депутати сільських та районної рад,  працівники виконавчого апарату Олександрійської районної ради.
Програмою семінару передбачено лекції, практичні заняття, ділові зустрічі.
У перший день роботи семінару перед слухачами виступили: Бондаренко К.І., методист навчально-методичного відділу Центру,  з питання «Превентивні заходи щодо запобігання проявам корупції», Ворона С.П., заступник директора Центру, з питання «Статус депутата місцевої ради, можливості депутатського мандата», Сергієнко І.С., провідний спеціаліст відділу правової роботи та зі зверненнями громадян головного управління Держкомзему в області, з питання «Актуальні питання та правові аспекти земельних відносин», Короговська І.П., головний спеціаліст відділу оцінки та ринку земель головного управління Держкомзему в області, з питання «Ринок земель Україні».
Завершиться навчання 24 червня підбиттям підсумків та  врученням свідоцтв слухачам.

Переглядів: 1088 | Додав: makarenko_sd | Рейтинг: 0.0/0