Головна » 2016 » Листопад » 4 » Шановні працівники соціальної сфери!
Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України!

На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка громадян нашого району. Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти - це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.

Глибока подяка кожному з вас за відданість роботі і душевне тепло, подароване людям.

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів, нових творчих здобутків та невичерпної життєвої енергії.

Зі святом!

З повагою

Голова районної                                                            Голова районної

державної адміністрації                                                ради