Головна » 2016 » Листопад » 25 » Шановні земляки!
Шановні земляки!

26 листопада - День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій, день глибокої скорботи за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився Україною, став масштабною національною трагедією, спільним болем сотень тисяч родин.

Сьогодні, разом з усіма громадянами України, схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі пам’яті за тими українцями, які загинули голодною смертю, стали жертвами репресій. Це потрібно не тільки мертвим, це потрібно живим як нагадування, як урок, як пам’ять, як свідчення скорботи і співчуття усіх, кому небайдужа трагедія  багаторічної давнини.

Голова районної державної                                            Голова районної ради

адміністрації

Б.КУРУП                                                                     О.КОРІНЕНКО

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 377 | Додав: Davydov | Рейтинг: 0.0/0