Головна » 2011 » Вересень » 13 » Відбулася перша в історії обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних і міських рад

Історична подія сталася минулої п'ятниці на стадіоні "Ікар", що в обласному центрі. Про участь у спартакіаді заявили команди з 18 районних рад і трьох міських рад (міст обласного значення). Загальна кількість учасників складала понад 500 тисяч осіб.

Програма спартакіади складалася з таких видів, як волейбол, міні-футбол, шашки та настільний теніс.

I місце з настільного тенісу – Станіслав Лумяник, депутат Олександрійської районної ради

I місце з міні-футболу – команда депутатів Олександрійської районної ради

Згама Віталій Миколайович – депутат Олександрійської районної ради

Макаренко Сергій Дмитрович – заступник голови Олександрійської районної ради

Куниця Павло Миколайович - депутат Олександрійської районної ради

Дюков Сергій Славович – голова Приютівської селищної ради

Кіяниця Віталій Миколайович - депутат Олександрійської районної ради

Удод Андрій Миколайович - депутат Приютівської селищної ради

II місце з волейболукоманда депутатів Олександрійської міської ради

В загальнокомандному заліку команда депутатів Олександрійської районної ради, на чолі з М.С.Бойко, здобула почесне III місце у першій обласній спартакіаді серед депутатів місцевих рад.

Переглядів: 1234 | Додав: makarenko_sd | Рейтинг: 0.0/0