Головна » 2011 » Липень » 29 » Відбулася восьма сесія Олександрійської районної ради шостого скликання
Відбулася восьма сесія Олександрійської районної ради шостого скликання

29 липня 2011 відбулася восьма сесія Олександрійської районної ради шостого скликання. У роботі сесії взяли участь Кузьменко С.А.  - голова Олександрійської районної державної адміністрації, Буч Р.В. – прокурор Олександрійського району, Гарагуля В.К. – депутат Кіровоградської обласної ради, заступники голови районної державної адміністрації, керівники районних підприємств, установ, організацій, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищні голови, представники засобів масової інформації, працівники виконавчого апарату районної ради.

На початку роботи Бойко Михайло Сергійович, який вів пленарне засідання, зачитав лист-відповідь, що надійшов на  звернення   депутатів  районної ради до Державної служби автомобільних доріг України.

Під час основної частини засідання депутати  розглянули 16 питань, які попередньо були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій районної ради. Прийнято відповідні рішення.

Перед учасниками сесії виступили голова Олександрійської районної державної

адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович, прокурор Олександрійського району Буч Руслан Вікторович та депутат Кіровоградської обласної ради Гарагуля В.К.

Перелік  рішень Олександрійської районної ради, прийнятих на восьмій сесії шостого скликання  29 липня  2011 року
1. Про затвердження в новій  редакції програми «Центральний регіон - 2015. Будуймо Олександрійщину разом».
2. Про хід виконання районної комплексної програми соціального захисту населення.
3. Про  хід виконання районної Програми забезпечення житлом молодих сімей у Олександрійському районі на 2002-2012 роки.
4. Про хід виконання програми «Питна вода» Олександрійського району на 2006-2020 роки.
5. Про хід виконання районної програми забезпечення безпеки дорожнього руху на 2008-2012 роки.
6. Про затвердження районної Програми санаторно-курортного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів на 2011-2015 роки.
7. Про програму з енергозбереження у Олександрійському районі на 2011-2020 роки.
8. Про реорганізацію Долинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у Долинський  навчально – виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».
9. Про реорганізацію Комінтернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у Комінтернівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».
10. Про реорганізацію Куколівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у Куколівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».
11. Про реорганізацію Пролетарської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у Пролетарський  навчально – виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».
12. Про внесення змін до рішення Олександрійської районної ради від 29 грудня  2010 року № 29 «Про районний бюджет на 2011 рік».
13. Про погодження передачі вільних нежитлових приміщень в оренду.
14. Про надання дозволу на списання майна.
15. Про визначення замовника з реконструкції стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрійського району в с. Червона Кам’янка.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 1194 | Додав: makarenko_sd | Рейтинг: 0.0/0