Головна » 2011 » Червень » 23 » Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
22 червня 2011 року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Олександрійської районної ради.
До порядку денного внесено питання «Про стан дотримання вимог законодавства в галузі земельних відносин органами місцевого самоврядування Олександрійського району» (доповідач Коваль Ю.Л. – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології) та «Про стан виконання місцевих бюджетів» (доповідач Левченко І.В. – начальник фінансового управління райдержадміністрації).
У засіданні Координаційної ради взяли участь Згама Віталій Миколайович – перший заступник голови райдержадміністрації, Зозуляк Теодозій Павлович – в.о. начальника Олександрійської об`єднаної  державної  податкової інспекції, Гугленко Юрій Олександрович – керівник апарату районної державної адміністрації, Куранов Сергій Олександрович – начальник юридичного відділу райдержадміністрації, Кучма Віктор Вікторович – начальник управління  Держкомзему в Олександрійському районі, Юрченко Василь Михайлович – кореспондент газети «Сільський вісник» та сільські (селищні) голови.
Під час засідання виступили Згама В.М., Гончаренко М.С., Муленко М.І., Волинець Н.О., Морозов О.О., Зозуляк Т.П., Гугленко Ю.О., Кучма В.В.
Вів засідання голова районної ради Бойко Михайло Сергійович.

Переглядів: 1145 | Додав: makarenko_sd | Рейтинг: 0.0/0