Головна » 2017 » Квітень » 11 » Засідання Президії Олександрійської районної ради
Засідання Президії Олександрійської районної ради

11 квітня під керівництвом голови Олександрійської районної ради Ольги Коріненко відбулось засідання Президії районної ради до шістнадцятої сесії.

У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Куруп, начальник фінансового управління РДА Ірина Левченко, керівники фракцій та голови постійних комісій районної ради.

Члени Президії визначились із часом проведення спільного засідання постійних комісій, яке призначили на ранок 12 квітня, та обрали головуючого на спільному засіданні.

Також були обговорені питання, що будуть розглядатися на сесії районної ради. Так, було погоджено внести на пленарне засідання 14 проектів рішень, серед яких звіти про виконання районних програм, зміни до районного бюджету, питання щодо земельних відносин та передачі в оренду приміщень, звернення депутатів та інше.

Пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради розпочнеться 12 квітня о 10:00 годині.

Категорія: Новини Олександрійської районної ради | Переглядів: 463 | Додав: Davydov | Рейтинг: 0.0/0