Головна » 2017 » Травень » 03
03.05.2017

28 квітня 2017 року попельнастівська громада на чолі із сільським головою Олегом Волянським приймала гостей із усіх куточків Олександрійщини. Цього погожого квітневого дня на захід завітали голова райдержадміністрації Богдан Куруп, голова районної ради Ольга Коріненко, сільські та селищні голови, а також команди учнів Добронадіївської, Улянівської ЗШ І-ІІІ ст., Червонокам’янського НВО та Новопразького НВК. Приводом для зустрічі стало проведення на території села Попельнастого районного історико-краєзнавчого квесту "Тут Батьківщини моєї початок", присвяченому Міжнародному дню пам'яток і визначних місць, що відзначається щороку 18 квітня. Виховний захід було спрямовано на підвищення обізнаності громадськості з різноманіттям районної культурної спадщини, її вразливістю та необхідністю спільних зусиль заради збереження її для подальших поколінь.