Головна » 2017 » Травень » 09
09.05.2017

9 травня Олександрійщина, як і вся Україна, вшановує подвиг ветеранів Другої світової війни. Цього дня біля Братської могили у селищі Приютівка на урочистості з нагоди Дня Перемоги зібралось кілька сотень громадян, серед яких ветерани та діти війни, представники влади та духовенства, педагоги та учні Користівської загальноосвітньої школи та Цукрозаводського НВК, учасники АТО, жителі та гості селища.

З вітальним словом до присутніх звернулась голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко, яка від щирого серця подякувала усім тим, хто у найважчі часи брав участь у захисті Батьківщини та відбудові країни після нацистської навали. Ветеранам Ольга Анатоліївна побажала довгих років життя, міцного здоров'я та сімейного затишку, а молодим приютівчанам – незламності духу, мирного неба та єднання.